• 88600966-70
  • info@pskco.net

درباره ما

۱۳۸۵
۱۳۹۴
۱۳۹۵
۱۴۰۰

پرتو صنعت کیش (PSK) یکی از موفقترین شرکت های پیشرو در زمينه علوم نوين فناوری می باشد، که با هدف ارائه محصولات و خدمات رده بالا در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تاسیس گردیده است.
این شرکت که بیش از یک دهه از زمان تاسیـس آن می گـذرد با انتخـاب و بهره گیری از نخبگان دانشگـاه های معتبـر كشـور و بـهـره گـیـری از دانــش روز دنیـا، فعالیـت گـسـتـرده و درخـشــانی را در زمـیـنـه ارائـه راهـکـارهای تــخـصـصـی در حـوزهIT & High-tech ، Networking Technologies ، Telecom & Data Communications و شبکه های تخصصی Datacenter در سطح کشور پیاده سازی کرده است. حضور تیمهای فنی، طراحی، مارکتینگ و فروش بسیار قوی در قالب یک گروه و از طرفی همکاری نزدیک با شرکتهای رده اول بین المللی فعال در حوزه ICT و فنآوریهای ارتباطی دنیا، توان فنی و اجرایی بالایی را برای این گروه در زمینه اجرای پروژه های بزرگ ملی فراهم نموده است.
پرتو صنعت کیش با دیدی متفاوت و با هدف ارائه فناوری های نوین ارتباطی به صورت کاملا خصوصی و با تمرکز بر یک هدف اصلی پایه ریزی گردیده است: ایجاد پل فناوری میان کشورهای پیشرو و شرکتهای مبدا و صاحب سبک در صنعت ارتباطات از یک سو و بازار تکنولوژی کشورهای حوزه خاورمیانه، به مرکزیت ایران اسلامی به عنوان هستۀ اصلی متمرکز سازی این خدمات از سوی دیگر، و نیز پوشش دهی بازارهای هدف توسط محصولات و فناوریهای ارتباطی برندهای رده اول جهان در صنعت ارتباطات .
PSK هم¬اکنون به عنوان نماینده و شریک تجاری و بزرگترین توزیع کنندۀ راهکارهای فناوری شرکت هواوی در ایران ، پوشش بسیار گسترده ای از محصولات رده سازمانی و راهکارهای ارتباطی این برند را در سطح کشور و همچنین خدمات فنی و اجرایی حوزه IT و Telecommunication را در سطح منطقه بوجود آورده است.
این شرکت که مبنای فعالیت خود را بر استفاده از متدولوژی‌های نوین و استانداردهای بین‌المللی صنعت روز بنا نهاده، قدرت و رشد روزافزون خود را مدیون استفاده از دانش فنی پرسنل قوی و تکیه برتجربۀ کهن مدیران خود در زمینۀ ارائه راهکارها و خدمات به مشتریان می باشد.
PSK با گسترش شبکۀ وسیع نمایندگی های فعال خود در بخش مشاوره فنی و طراحی، فروش محصولات و ارائه خدمات طلایی پس از فروش در تمامی کشور، از نظر ارائه محصولات و راهکارهای ارتباطی برندهای معتبر دنیا پاسخگوی کلیه نیازمندیهای فنی ارتباطی مصرف کنندگان در سطح کشور عزیزمان میباشد، که این خود عامل جذب طیف وسیعی از بازارهای هدف این صنعـت بشمـار می رود. همچنین مدیران پرتو صنعت با توجه به درک وسیع خود از مدلهای کاری و تجاری مختلف بخشهای سازمانی فعال در صنایع کشور، راهکارهای نوین برندهای صاحب سبک صنعت ICT را متناسب با نیاز اینگونه سازمانها در لیست محصولات خود فراهم آورده اند.