• 88600966-70
  • info@pskco.net

نمایندگان

نمایندگی

پرتو صنعت کیش (PSK) یکی از موفقترین شرکت های پیشرو در زمينه علوم نوين فناوری می باشد، که با هدف ارائه محصولات و خدمات رده بالا در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تاسیس گردیده است. این شرکت که بیش از یک دهه از زمان تاسیـس آن می گـذرد با انتخـاب و بهره گیری از نخبگان دانشگـاه های معتبـر كشـور و بـهـره گـیـری از دانــش روز دنیـا، فعالیـت گـسـتـرده و درخـشــانی را در زمـیـنـه ارائـه راهـکـارهای تــخـصـصـی در حـوزهIT & High-tech ، Networking Technologies ، Telecom & Data Communications و شبکه های تخصصی Datacenter در سطح کشور پیاده سازی کرده است. حضور تیمهای فنی، طراحی، مارکتینگ و فروش بسیار قوی در قالب یک گروه و از طرفی همکاری نزدیک با شرکتهای رده اول بین المللی فعال در حوزه ICT و فنآوریهای ارتباطی دنیا، توان فنی و اجرایی بالایی را برای این گروه در زمینه اجرای پروژه های بزرگ ملی فراهم نموده است.

شرایط نمایندگی

شرکت پرتو صنعت کیش به منظور گسترش شبکه توزیع خود در سراسر کشور نمایندگی فعال اعطا مینماید. جهت کسب اطلاعات در مورد روند اخذ نمایندگی به بخش شرایط نمایندگی مراجعه نمائید.

ثبت نمایندگی

جستجوی نمایندگی

پرتو صنعت کیش با بیش از 50 نماینده فعال توزیع و پشتیبانی در ایران، در خدمت صنایع کشور میباشد. برای مشاهده لیست و جستجوی نمایندگان ما در مراکز استانها، از جستجوی پیشرفته کمک بگیرید.

جستجو

شرایط نمایندگی و برنامۀ نمایندگان

شرکت پرتو صنعت کیش به منظور گسترش شبکه توزیع خود در سراسر کشور نمایندگی فعال اعطا مینمایما با بهره گیری از برنامه های ویژه میان-مدت و بلند-مدت برای نمایندگان بخش های توزیع و پشتیبانی راهکارها، برای نمایندگان خود این امکان را فراهم می سازیم تا به خانواده بزرگ هواوی بپیوندند.

اطلاعات بیشتر

درخواست نمایندگی

شرکت پرتو صنعت کیش، نمایندۀ رسمی شرکت هوآوی (HUAWEI) به منظور توسعۀ شبکۀ فروش و خدمات پس از فروش خود، در سراسر ایران، با شرایطی ویژه به شرکتهای فعال در حوزۀ فروش تجهیزات شبکه، مشاوره و اجرا، نمایندگی اعطا میکند.
جهت درخواست نمایندگی، فرم زیر را به دقت تکمیل نمایید. پس از بررسی درخواست شما، یکی از کارشناسان شرکت در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت تا راهنمایی های لازم را جهت تکمیل فرم اصلی و تهیه و ارسال مدارک مورد نیاز در اختیار شما قرار دهند.
در صورتی که به هر دلیل موفق به ارسال اطلاعات از طریق فرم آنلاین نمی باشید، نسخۀ PDF فرم را از اینجا دریافت نموده و پس از پر کردن آن، همراه کپی مدارک درخواستی برای ما به آدرس info@pskco.net ارسال نمائید

مشخصات شرکت

نام شرکت

شمارۀ ثبت:

تاریخ تاسیس:

نوع شرکت:

شمارۀ اقتصادی:

کد شناسۀ شرکت:

درآمد شرکت طی سال مالی گذشته:

درآمد شرکت از فروش تجهیزات شبکه طی سال مالی گذشته:

زمینۀ اصلی فعالیت:

آدرس شرکت

شهرستان:

شهر:

کد پستی:

آدرس پستی:

تلفن:

فکس:

وبسایت:

ایمیل:

نوع مالکیت محل شرکت: :

اطلاعات تماس

نام مدیر عامل:

شمارۀ تلفن همراه:

ایمیل مدیر عامل:

نام رابط:

شمارۀ تماس رابط:

ایمیل رابط:

کلمه عبور: